ODKRYJ TAJEMNICE KONI I USŁYSZ
CO CHCE POWIEDZIEĆ KOŃ


W kursie uczestniczyło już ponad 190 osób i 330 koni!


KURS ON LINE

PSYCHOLOGII RELACJI Z KOŃMI
Z PRAKTYCZNYMI ZADANIAMI


prowadzi:

AGATA WIATROWSKA


Edycja wiosenna kursu

rusza w kwietniu!


Zapisz się na listę zainteresowanych kursem*Zgadzam się na przesyłanie meili od HorseSense i przetwarzanie danych osobowych (czyli mój e-mail) i wiem, że mogę się zawsze wypisać. Zobacz jak chronię Twoje dane w polityce prywatności.

Zapisując się na listę otrzymasz dostęp do miniszkolenia Agaty Wiatrowskiej: Psychologia relacji człowieka z koniem

Oraz dostęp do miniwyzwania: Jak wykorzystać ten trudny czas i zadbać o siebie i konie?

Codziennie jeden mail ze wskazówką:

#1: Skanowanie myśli, emocji i ciała

#2: Czarna studnia i moja z niej inspiracja

#3: Jak traktować konie "fair"

"Wiele osób pragnie unikalnego i prawdziwego kontaktu z końmi, .... ale tylko niektóre szukają wiedzy, która im to umożliwi"


Odkryj język wspólny dla koni i ludzi oparty o samoświadomość

Zacznij używać końskiego porozumienia bez przemocy, które poprawi Twoje relacje z końmi

Doświadcz jak proste ćwiczenia psychologiczne zmienią Twoje relacje z końmi, ale również z ludźmi!

Teraz możesz pracować nad swoimi umiejętnościami w domu i z Twoim koniem,
w wolnym czasie.

Wystarczy dostęp do Internetu

i koń z którym możesz wykonać ćwiczenia.

TAJEMNICE KONI UKRYTE W TOBIE

NARZĘDZIA ZWIĘKSZANIA ŚWIADOMOŚCI DLA MIŁOŚNIKÓW KONI


UNIKALNA WIEDZA PRZEKUTA NA TWOJE DOŚWIADCZENIE


Wiadome jest od dawna, że konie zachowują się inaczej w zależności od tego, kto nimi się zajmuje. To kim jesteśmy, co czujemy i myślimy ma znaczenie. Dzięki kursowi otrzymujemy możliwość wpływu poprzez świadomość i regulowanie tego co jest w nas. Niezależnie od tego na czym polega Twoja codzienność z końmi, to czego się dowiesz ułatwi ją i wypełni.

Kurs "ODKRYJ TAJEMNICE KONI I USŁYSZ CO CHCE POWIEDZIEĆ KOŃ " składa się z 7 logicznie powiązanych ze sobą modułów, które krok po kroku nauczą Cię, w jaki sposób poprzez świadomość siebie porozumiewać się z końmi i budować z nimi relację.

Niesamowite jest to, że efekty zobaczysz również w relacjach z ludźmi:)


Doświadczenie Agaty Wiatrowskiej: 12 lat uczenia i rozwijania osób związanych z końmi zebrane w eksperckim kursie online dla Ciebie. Wiedza zebrana z doświadczeń z końmi z różnych dyscyplin sportowych, koni rekreacyjnych, hodowlanych, prowadzonych klasycznie i naturalnie, dzikich i wolnych.


Rozwijając innych poprzez kontakt z końmi spotkałam wiele osób, które:


- kochają konie i pragną się z nimi porozumieć


- czują, że są możliwe głębsze sposoby komunikacji z końmi, niż poznali do tej pory


- trafiają na konia "który, ich do mnie wysłał" i " czują, że koń ucieszy się, że zadbają o swoje emocje, stany i samoświadomość"


- chcą poznac moją autorską metodę Końskie porozumienie bez przemocy


To właśnie z myślą o nich tworzyłam ten kurs.

Codziennie spotykam osoby, które szukają poprawy swoich relacji z końmi. Pracuję też z trenerami, którzy "naprawiają" konie. Często słyszę od nich zaraz po tym jak jakiś koń od nich wyjechał do właściciela:

"Za chwilę będzie to samo - bo problem nie tkwi w koniu".


Rozumiem tą zależność.

Koń reguje zawsze na dwie rzeczy: technikę i to co się dzieje z osobą ją stosującą.

Okropnie mnie to boli.....

Odkąd prowadzę programy rozwojowe z końmi, wiem, że każdy ma wystarczający potencjał, żeby naturalnie i z lekkością komunikować się z końmi. Cudowne jest też to, że to co się zastosuje przy koniach ma wpływ tez na resztę życia zarówno prywatnego jak i zawodowego.


To do czego zapraszam na tym kursie to podróż krok po kroku ku świadomym realacjom z końmi, z efektem ubocznym poprawy również relacji z ludźmi i otoczeniem.

To co się dzieje to postawa, myśli, emocje i umiejętne tego używanie czyli samoświadomość. Stworzyłam ten kurs, żeby właśnie podnieść Twoje umiejętności w tym obszarze. Wiele osób utyka w relacji z końmi w "klatce" swoich ograniczeń.


Kurs online przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem koni i siebie oraz możliwości porozumiewania się z końmi poprzez zwiększanie swojej samoświadomości, np. w jaki sposób emocje wpływają na konie? co przekazujemy nieświadomie? (szczegółowy opis modułów na dole strony) jak komunikować się z końmi poprzez myśli, emocje, stany, postawę?


To program online, który możesz wykonywać, kiedy chcesz, w dowolnym miejscu na świecie - wystarczy dostęp do Internetu i koń, z którym możesz zrobić ćwiczenia. Dostęp do kursu otrzymujesz na rok. Nie jesteś w stanie zrealizować go teraz? Żaden problem! Spokojnie skończysz go w dogodnym dla Ciebie czasie.


Kurs skonstruowałam tak, żeby przeprowadzić Cię krok po kroku i umożliwić świadome porozumienie z końmi. Materiały są uporządkowane i prezentowane w różnych formatach i niewielkich porcjach. Możesz obejrzeć krótkie filmy. Możesz wydrukować sobie opisy i czytać je zawsze wtedy, gdy znajdziesz chwilę. W każdym z modułów jest też propozycja kilku zadań, które możesz wykonywać w obecności konia.


KURS ON LINE DLA CIEBIE

Przeczytaj

Nie kupujesz "kota w worku", to kurs z którego już skorzystało online 145 osób i 300 koni!

Sylwia Dusza


Joanna Borysiewicz-Gardeła


Justyna Gawąd


Moduły kursu były dobrze ułożone wg mnie, prowadziły świadomość i uważność w kolejne połączone ze sobą zagadnienia. Nagrania Agaty bardzo go wzbogaciły.Ten kurs poleciłabym osobom, które chcą poszerzyć swoją świadomość w byciu ze sobą, z końmi, w ogóle z ludźmi w świecie. Także tym, którzy będąc na ścieżkach swego rozwoju chcą w krótkim czasie zrobić sobie podsumowanie, co jest ważne w życiu. Dla mnie ten kurs był pomocny przy uświadomieniu , że własna intuicja pomaga w relacji z koniem, a świadomość siebie i szczerość wobec siebie i konia czyni CUDa :) czekam na kolejny kurs w zakresie relacji ....... mam poczucie że to temat rzeka :)

Kurs ten uświadomił mi jak wiele zależy od mojego nastawienia, nastroju. Jak projekcje zmieniają rzeczywistość i to nie tylko tę końską. Na wiele spraw patrzę teraz inaczej. Dla mnie była to wędrówka wgłąb siebie. Obserwowanie jak odmienia się moje życie. Nie chodzi mi tylko o wykonywanie zadań z koniem (one były pomocne), ale głównie o zmiany nastawienia do różnych sytuacji. W moim odczuciu możliwość określenia faktów i opinii w życiu codziennym bardzo je ułatwia, wprowadza większy spokój, mniej nerwów. Określenie potrzeb i werbalizowanie ich zmieniło nasze rodzinne zwyczaje. Otwarło nowy rozdział. Prowadzimy dialog, czasem nawet bez słów. Co do relacji z koniem, to też się zmieniły. Słuchamy się nawzajem. To niesamowite jak koń chce z nami przebywać
i rozmawiać. Wystarczy tylko być tu i teraz. Czasem odpuszczam nasze spotkanie, wiedząc że i tak nie będę z koniem duchem tylko ciałem. Kiedyś bym na to nie wpadła. Po tym kursie nic już nie będzie takie jak przedtem. Ja się zmieniłam. I dobrze mi z tym, choć nie było łatwo pracować z samą sobą. Dziękuję za pokazanie innej drogi do porozumienia. Chciałam tylko porozmawiać z moim koniem, a znalazłam nowy pozytywny styl życia. POZDRAWIAM NOWA ALEKSANDRA KOCHAŃSKA


Może wystarczy powiedzieć, że gdybym nauczyła się tylko i wyłącznie wyodrębniać projekcje własne i innych z całej masy myśli i koncepcji to było warto. Ale to nie wszystko. Jeszcze świadomość nieświadomości. Do tej pory sprawy były w miarę proste, to co istnieje to jest to, co można zobaczyć lub/i poczuć i wszystko to jest poddane w jakimś stopniu kontroli. Uświadomiłam sobie, że nieświadomości co prawda nie widać i nie czuć – ale ona JEST. Moja zmiana w stosunku do koni pod wpływem Agaty jest znacząca.

OPINIE O KURSIE ONLINE


,,Odkryj Tajemnice Koni i Usłysz Co Chce Powiedzieć Koń" był moim pierwszym kursem online w jakim brałam udział. Nie wiedziałam czego się spodziewać tym bardziej, że temat jest zagadkowy. Akurat po raz pierwszy podjęłam się opieki nad koniem i potrzebowałam pomocy. Gorąco polecam! Jeśli zależy komuś na zbudowaniu relacji z koniem opartej na zrozumieniu, zaufaniu i przyjaźni to ten kurs jest jak najbardziej dla niego. O ile zdążyłam się zorientować są to metody nowatorskie w świecie koniarzy. Do tego stopnia, że zostałam uznana za Zaklinaczkę Koni . Co więcej nabytą wiedzę wykorzystuję w relacjach z moimi psami, a nawet z ludźmi. Dziękuję Ci Agato i dziękuję tym uczestnikom kursu, którzy odważyli się dzielić swoimi doświadczeniami! Mam nadzieję spotkać się z Wami znowu na następnym kursie.


Ania Koula


Aleksandra KochańskaKurs „Odkryj tajemnice koni” jest niezwykłą drogą rozwojową, która daje możliwość zobaczenia, tego co wcześniej było ukryte i wejście w prawdziwy DIALOG z końmi, ze sobą i ze światem. Aby ten dialog był możliwy musimy wiedzieć co tak naprawdę „mówimy" do koni i pozwolić im na „mówienie” do nas. Kolejne moduły prowadzone przez Agatę prowadzą w głąb tej komunikacji, w taki sposób, że to co wydawało się niemożliwe z końmi, staje się codziennością. Pomimo przejścia wielu różnorodnych warsztatów z końmi i poznania różnych koncepcji, a także wielokrotnego doświadczania działania Agaty jako facylitatora na warsztatach na żywo, jestem zaskoczona kolejnymi odkryciami, które zrobiłam dzięki temu kursowi. Myślę, że może być transformującym doświadczeniem dla wielu osób i co ważniejsze: to nie dotyczy tylko porozumienia z końmi! Konie są tu drogą do lepszego rozumienia siebie i innych."Po kursie moje konie zyskały więcej wolności i przestrzeni w takim sensie, że nie są obciążone moimi automatyzmami, klatkami i projekcjami. Zanim zacznę tworzyć coś w głowie najpierw myślę o ich faktycznej potrzebie, o tym czy coś do mnie mówią, potem podejmuję decyzję. Zyskały właściciela, który zyskał więcej spokoju, pewności siebie i bardziej ufa swojej intuicji. Jestem dla nich bardziej wiarygodna i pewniejsza. Ale muszę przyznać, że ja o wiele lepiej się czuję bo związana z nimi byłam w nieodpowiedni sposób. Sytuacja z "niesfornym" hucułem poprawiła się. Gdy zwolniłam go z moich oczekiwań i moja głowa stała się czysta dużo lepiej się dogadujemy. Przed nami (przede mną) sporo pracy. Ale na pewno konie doceniają (są początkowo zaskoczone) gdy się je słucha. Pani Agato, bardzo dziękuję za wszystkie cenne doświadczenia i uwagi. Pani punkt widzenia bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję poznać Panią osobiście na jakimś szkoleniu. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję !!!

Marta D


List od jednej z uczestniczek ostatniego kursu:

CO ZAWIERA KURS?


pełne treści wykłady Agaty Wiatrowskiej

- 1 lub 2 video w module; wyjaśniające dane zagadnienie

Nagrania video

7 modułów merytorycznych dostarczających Ci wiedzę i umożliwiających opanowanie umiejętności, dzięki którym pogłębisz swoją relację z końmi

Dostęp do platformy edukacyjnej

Wybór czasu i tempa nauki

możliwość uczenia się w swoim domu

i ze swoimi końmi, kurs zajmie Ci ok. 2 miesiące jeśli poświęcisz na niego ok. 2 godziny w tygodniu, możesz jednak robić to dłużej

Krótki opis modułu w formie pdf

Możesz także skorzystać ze skróconego opisu tematu.

Praktyczne ćwiczenia

Zadania do wykonania w obecności koni, dzięki którym możesz naprawdę poczuć i doświadczyć (!)

To jest esencja i tutaj uczysz się nie tylko umysłem. Tu uczy się Twoje ciało i podświadomość.

Wymiana doświadczeń

możliwość komentowania i dyskutowania z innymi uczestnikami, co pomaga dzielić się wnioskami i refleksjami i przyspiesza proces zmian

Roczny dostęp do kursu

Możesz robić ten kurs nawet rok, jeśli potrzebujesz...

Światowe know-how

dostęp do unikalnej wiedzy dzięki prowadzącej z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rozwoju i koni

KURS OD ŚRODKA

Moduł 1: Poszerzanie możliwości widzenia

O tym jak nasza percepcja ogranicza nasze możliwości odczytywania rzeczywistości (w szczególności widzenia i czucia konia) i jak ją poszerzać.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.

PROGRAM KURSU


Moduł 4: Uwalnianie automatyzmów myślowych i emocjonalnych

Pozbywanie się niewidzialnych klatek, które nas ograniczają.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.
Moduł 2: Projekcje

Jak skontrolować swoje projekcje (czyli przypisywanie koniowi swoich myśli, emocji i stanów) i poczuć co naprawdę komunikuje koń.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.
Moduł 3: Emocje - wspólny język ludzi i koni

Odczytywanie emocji swoich i konia i rozumienie ich wpływu na komunikację.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.

Moduł 5: Potrzeby (psychologiczne) i ich zaspokajanie

Uniwersalne potrzeby i strategie, które służą do ich zaspokajania u ludzi i koni.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.

Moduł 6: Jak odczytywać co "mówi" koń?

Dialog z koniem w oparciu o całościowy model świadomości.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.Moduł 7: Codzienność z koniem - jak spiąć tę całą wiedzę w pożyteczne narzędzia.

Zawiera wykład, film i zadanie z końmi.


Pytania i odpowiedzi ładują się

Masz inne pytania? Napisz na adres: biuro@horsesense.pl

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Nazywam się Agata Wiatrowska. Od 12 lat prowadzę ośrodek HorseSense, w którym można rozwijać się poprzez kontakt z końmi. Konie były dla mnie i są sensem życia oraz powołaniem. Robiłam wiele rzeczy z nimi związanych: byłam instruktorem jazdy konnej i hipoterapii, skończyłam Hodowlę koni i jeździectwo, prowadziłam swoją stajnię i wyhodowałam 3 źrebaki, luzakowałam przez 3 lata dla mistrza świata Christopha Sandmanna w zaprzęgach czterokonnych i opiekowałam się jego końmi. Moich najbliższych przyjaciół poznałam dzięki koniom.


W 2006 roku odkryłam możliwość rozwoju człowieka przez kontakt z końmi u Gerharda i Karin Krebs z Horse Dream i zafascynowana tym podejściem wprowadziłam Horse Assisted Education do Polski (więcej o tym na mojej stronie: www.horsesense.pl). Przełomem było dwuletnie szkolenie (online i na żywo) u jedynego w swoim rodzaju Klause Ferdinanda Hempflinga.


To był przełom w moim podejściu do koni i możliwości komunikacji z nimi.

Początek rozumienia człowieka i tego czego potrzebuje, żeby się rozwijać. Kursy online są uzupełnieniem mojej codziennej praktyki warsztatowej i umożliwiają podróż rozwojową dla osób, które wybiorą taką drogę.

O MNIE


MOJE KSIĄŻKI


"Koń jako trener. O facylitacji programów rozwojowych z końmi i lekcjach od koni trenerów", Agata Wiatrowska, HorseSense 2016.

"Menedżer uczy się od koni. Innowacyjne zarządzanie inspirowane Horse Assisted Education", Agata Wiatrowska i Ilona Popławska, Difin 2013.

MEDIA O MNIE


Koń ucieszy się, że jesteś na tym kursie ;)

JAKI JEST KOSZT KURSU?

Dołączyć do programu można w różnych pakietach (z rabatami trwającymi do 19 kwietnia 2020) od 299 zł za pakiet standard, 499 zł pakiet VIP i 799 zł za pakiet MAX z sesjami indywidualnymi.


Do wyboru:)


Zapisz się na listę zainteresowanych kursem (różowy przycisk poniżej). Nie wysyłamy spamu, bo go także nie lubimy.


Co wyślemy do Ciebie:


LISTA ZAINTERESOWANYCH KURSEM

*Zgadzam się na przesyłanie meili od HorseSense i przetwarzanie danych osobowych (czyli mój e-mail) i wiem, że mogę się zawsze wypisać. Zobacz jak chronię Twoje dane w polityce prywatności.

Webinar powtórka Psychologia relacji człowieka z koniem


To moje miniszkolenie o tym jak poszerzać samoświadomość i dogadywać się lepiej z końmi

oraz 3 wskazówki do pracy z końimi

Prawa autorskie HorseSense Agata Wiatrowska